HAKKIMIZDA

 

www.tarimmahsulleriofisi.com On iki yıldır sürdürdüğümüz tarım ve hayvancılık sektöründeki ticari faaliyetlerimizin e-ticaret platformudur.

Web sitemiz;çağın gelişmelerine ayak uydurmak, üretimini veya satışını yaptığımız ürünleri ulusal ölçekte pazarlamak maksadı ile 2020 yılında kurulmuştur.

Tarım sektörünün birçok alanında üretim ve pazarlama faaliyetlerimiz bulunmaktadır. Bunlar;Tohum Üretimi, Hayvan Yetiştiriciliği, Tarım Makinaları ve Hayvancılık Ekipmanlarının Satışı vb. faaliyetlerdir. Sitemizde sattığımız birçok ürünü kendi tarımsal aktivitelerimizde bizzat kullanıyor veya test ediyoruz. Dolayısıyla müşterilerimize teknik bilginin yanı sıra saha uygulamaları deneyimlerimizi de sunuyoruz. Böylece müşterilerimize kalitesinden emin olduğumuz ürünler sunuyoruz. Ürünlerin kalite standartları ve TSE uyumluluğuna azami derecede dikkat ediyoruz. 

Vizyonumuz

Vizyonumuz;çağdaş yenilikleri takip eden, en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri müşterilerine sunan, müşterilerine değer katan ve tarım sektöründe takip edilen firma olabilmektir.

Elektronik Ticarette Hedefimiz

E-Ticarette hedefimiz; 6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun ve ilgili yönetmeliklere uygun olarak, ürünlerin satışını gerçekleştirmek, müşteri memnuniyetine dayalı bir satış ve pazarlama politikası sürdürmektir.

Üretim, Pazarlama ve Satış Politikamız

Ar-ge, Üretim, İşleme ve Pazarlama esasına dayalı bir ticaret modeli ile gelişiyoruz. Satış ve pazarlama politikamızda temel hedefimiz, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. Müşteri talep ve beklentilerini takip etmek, ihtiyaçlarını analiz etmek, piyasaya bu doğrultuda ürün arz etmek pazarlama stratejimizdir.

Ürünlerin online siparişini aldığımız ilk dakikadan sonra hızlı ve sorunsuz teslimat için firma içindeki süreçleri, müşterinin temsilcisi olarak yönetmek, tedarik partnerlerimiz ile etkin koordinasyonu sağlamak, çözümler üretmek ve sonuç üreten çalışmalar yürütmek en önemli görevlerimizdir. Sipariş ile başlayan ve ürünlerin sorunsuz şekilde müşterilerimize teslimatı ile son bulan bu süreç firmamızın en hassasiyet gösterdiği konulardan biridir.

Ürünleri satın almadan önce ve satın aldıktan sonra dilerseniz;

İletişim Numaralarımız ( Site içi iletişim formu yenilenmektedir. Lütfen bu numaralardan bize ulaşınız)

05543716387 - 05327100555

veya;

info@www.tarimmahsulleriofisi.com adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.  Satışını yaptığımız ürünler hakkında her türlü teknik bilgiyi Ziraat Mühendislerimizden ücretsiz alabilirsiniz.

İyi alışverişler dileriz!

Tarım Mahsulleri Ofisi Ekibi 
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.